Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi ve Dünyada ilk defa Op. Dr. Fatih Kırar ile gündeme gelen Omurga Estetiği ile tanışın. Tüm dünyaya hizmet veren Op. Dr. Fatih Kırar’ın modern kliniğinde güncel tedavi yöntemlerini inceleyin.

Op. Dr. Fatih Kırar ile acısız, ameliyatsız, yan etkisiz ve kalıcı olarak etkili tedavi yöntemlerini deneyimleyen hastalarımızın arasına katılın.

Türkiye’de ilk defa uluslararası validasyona sahip A Sınıfı ameliyathane, 3D tomografik, sterilizasyon birimleri, müşahade ve gözlem odaları yer almaktadır.

İmplantoloji, ağız diş ve çene cerrahisi , ortodonti , protez, periodontoloji, pedodonti ve endodonti olmak üzere temel alanlarda profesör, doçent ve uzman diş hekimlerinden oluşan 20 kişilik ekip görev yapmaktadır.

Akvadent Beylikdüzü diş kliniği, diş hastanesi olarak hizmet veren özel bir Diş Polikliniğidir.Tamamı uzman ve tecrübeli hekimlerle hizmet vermekteyiz.

Bu sektörde uzun yıllardır olmanın en önemli artılarından biriside; Beylikdüzü’nde Ağız ve Diş Sağlığı, implant tedavileri, Gülüş tasarımı denildiğinde akla ilk gelen Sağlık olmamızdır. Bu başarımızın en önemli nedenleri; Hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, sadece en üst kalitede malzemeler ile çalışıp, yüksek tecrübeli ve Uzman Doktorlar ile çalışmak diyebiliriz.